Zdjęcia biznesowe

DLACZEGO ZDJĘCIA SĄ TAK WAŻNE?

XXI wiek to era obrazu. Budowanie wizerunku firmy, działalności lub innej usługi często skupia się na właściwym kreowaniu marki. Należy pamiętać, że każdą z wymienionych dziedzin reprezentują ludzie. To często oni są dodatkową motywacją dla klienta, aby zakupić jakiś produkt. Właściwe zaprezentowanie kadry pracowniczej może przynieść sukces na polu marketingowym i promocyjnym danej firmy.

Sesje wizerunkowe i biznesowe, które wykonuje odpowiadają najwyższym standardom jakie reprezentują firmy na rynku. Jakość, precyzja, profesjonalizm to cechy, które określają moje zdjęcia.

 

OFERTA BIZNESOWA

Moją ofertę biznesową przygotowałem z myślą o osobach, które mają świadomość jak duże znaczenie ma wizerunek firmy i jakie korzyści mogą płynąć z odpowiedniego budowania marki między innymi w Internecie.  

STANDARD

  • Od 5 do 10 oryginalnie obrobionych zdjęć w formie elektronicznej (dla jednej osoby)

EXTRA DO SESJI

  • Zamówienie odbitek w dowolnej ilości, rozdzielczości i formacie

PREMIUM

  • Nakręcenie video przedstawiającego kadrę pracowniczą i misję firmy (do 5 minut)
  • Nakręcenie reklamy (do 30 sekund)

MATERIAŁY VIDEO

Oprócz sesji zdjęciowych realizuję nagrania video dla firm lub osób prywatnych. Wszystkie szczegóły o czym będzie materiał są wcześniej ustalane na spotkaniu. Jeśli poszukujesz osoby, która przygotuje materiał promujący Twoją firmę i zależy Ci na profesjonalnej jakości i estetyce, napisz do mnie, a ustalimy wszystkie szczegóły.

DLACZEGO WARTO?

Jestem człowiekiem z świeżą wizją. Nie wykonuje sesji biznesowych w sposób szablonowy. Każde zlecenie opracowuje w sposób przemyślany i indywidualny.

OSTATNI KROK

Napisz do mnie, a następnie przedstaw mi zarys sesji zdjęciowej dla Twojej firmy. W rozmowie telefonicznej lub e-mailowej możesz określić czy będzie to sesja dla jednej osoby czy może całej kadry pracowniczej. Pamiętaj, zawsze jestem do Twojej dyspozycji!

Zadbaj o przyszłość swojej firmy!  

photo

Szukasz zdjęć dla swojej firmy?

Napisz do mnie!