Jakich programów używasz do obróbki i edycji zdjęć?

Do obróbki zdjęć używam programów z płatnego pakietu Adobe:  Lightrooma oraz Photoshopa.

arrow
Jakiego sprzętu używasz do realizacji zleceń?

Moim głównym systemem, na którym pracuję, jest Sony. Posiadam drugie takie samo body (jest to korpus aparatu), które pełni rolę aparatu zastępczego w sytuacji awarii. Ponadto każdy aparat jest zaopatrzony w podwójne sloty na kartę pamięci, dzięki czemu już na etapie robienia zdjęcia, jest wykonywana kopia zapasowa na drugiej karcie. Oczywiście posiadam zabezpieczenie w postaci baterii, obiektywów, kart pamięci, które są niezbędne do wykonania zlecenia. Nigdy nie zdarzyła mi się awaria podczas zlecenia, mimo to jestem przygotowany na taką ewentualność.

arrow
Co wyróżnia Ciebie na tle innych fotografów?

Jestem młodym mężczyzną pełnym pasji do fotografii. Nie zamykam się na jeden gatunek fotograficzny, ale staram się rozwijać w wielu kierunkach. Ponadto jestem studentem trzeciego roku o specjalizacji realizacja radiowo-telewizyjna. Praca z różnego typu sprzętem foto-video jest mi dobrze znana i potrafię się nim posługiwać w sposób świadomy i zamierzony. Zdjęcia, które wykonuję, są mocno przemyślane. Stawiam na jakość, a nie ilość!

arrow
Czy wymagasz zadatku przy podpisywaniu umowy?

Tak, zadatek jest wymagany i wynosi najczęściej około 30% całej kwoty, która została wcześniej ustalona na wspólnym spotkaniu. Jeśli umowa jest podpisywana zdalnie przez Internet, zadatek zostaje wysłany przelewem.

arrow
W jakiej lokalizacji podejmujesz zlecenia?

Zlecenia realizuję w dowolnej lokalizacji. W erze samochodów i autostrad dostanie się z Krakowa do Warszawy to zaledwie kilka godzin. Moją bazą jest jednak Kraków – dotarcie do miejsca ślubu i wesela dosyć mocno od niego oddalonego trzeba uwzględnić finansowo. Pamiętaj, że jestem tutaj dla Ciebie i na pewno uda się nam znaleźć wspólne porozumienie!  

arrow