Sesje we dwoje

SESJA ZDJĘCIOWA DLA KAŻDEGO?

Sesja zdjęciowa to niezapomniana pamiątka na całe lata. To co jest najcenniejsze to wspomnienia, szczególnie te, które sprawiają, że chcemy wracać do chwil z przeszłości. Można pomyśleć: „Nie nadaję się”, „nie jestem fotogeniczny(a)”, „inni wychodzą lepiej na zdjęciach niż ja”. Ale bez względu na to jacy jesteście, to najważniejsze jest uczucie, które Was wiąże i zespala.

Zdjęcia, które ode mnie otrzymacie będą dowodem na to, że nie kolor skóry, nie niedoskonałości na cerze świadczą o sile Miłości, ale to co jest między Wami! Już teraz daję Wam gwarancje świetnie spędzonego czasu! Bez względu na czas i okoliczności, liczą się ludzie! Marzycie o zwariowanej sesji? - macie to zapewnione! Jesteście romantycznymi duszami, które marzą o sesji nad morzem? – nie ma tutaj nic niemożliwego!

CO OTRZYMACIE PO SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Technologia coraz bardziej nas zadziwia swoimi możliwościami. Możemy oglądać zdjęcia  na milion sposób: w formie animacji lub specjalnej wizualizacji. Jednak jestem ogromnym zwolennikiem tradycyjnych zdjęć w papierowej formie. To one sprawiają, że wracamy do nich z sentymentem po wielu latach. Specjalnie dla Was przygotowałem przejrzystą ofertę, która przedstawia wszystko co otrzymacie po zakończonej sesji, a także co możecie do niej dobrać. 

STANDARD

  • Od 10 do 25 oryginalnie obrobionych zdjęć
  • Gratis! Jedną wybraną fotografię w większym formacie, w stylowej ramce!

 

EXTRA DO SESJI

  • Wykonanie większej liczby zdjęć (powyżej 25)
  • Wyjątkową fotoksiążkę/fotoalbum
  • Zamówienie odbitek w dowolnym formacie i ilości, które otrzymasz w stylowym drewnianym pudełeczku z grawerem i pendrivem

DODATEK VIDEO

  • Klip video długości 40 sekund z sesji

DLACZEGO WARTO WYWOŁAĆ FOTOGRAFIĘ?

Zdjęcia, fotoalbumy i inne dodatki, które ode mnie otrzymacie będą najlepszą pamiątką z tego dnia. Sesja zdjęciowa to nie 2 godziny spędzone w plenerze. To najpierw podróż na wymarzone miejsce, następnie wykonanie zdjęć, a potem oglądanie ich wygodnie w fotelu. „Papierowe zdjęcia zachowują wszystkie wspomnienia” – takie zdanie usłyszałem od swojego dziadka. I tym zdaniem chce się kierować na mojej drodze fotograficznej.

DECYDUJECIE O WSZYSTKIM

Możecie wybrać miejsce, dzień, godzinę, stylizację. Możecie mi przedstawić wizję tej sesji. Opowiedzieć mi jakie zdjęcie chcielibyście otrzymać. Czy bardziej romantyczne, a może bardziej zwariowane. Wszystko zależy od Was.

Jednak jeśli nie wiecie co będzie odpowiednie, możecie zdać się na mnie. Podpowiem Wam jakie miejsce ma niepowtarzalny klimat, albo co będzie pasowało do Waszych charakterów.

ZDECYDOWANI?

Napiszcie do mnie, a ustalimy wszystkie szczegóły związane z ilością zdjęć, albumów, pendrivów i miejscem sesji, tak by był to dla Was maksymalnie dogodny termin. Świetnie spędzony czas, świetna zabawa i cudowna pamiątka w postaci zdjęć - właśnie to chce Wam podarować!  

photo

Zapytaj o termin Twojej sesji!

Napisz do mnie!