Sesje indywidualne

WYJĄTKOWOŚĆ SESJI INDYWIDUALNYCH

Sesje indywidualne mają w sobie niepowtarzalny klimat. Bohaterem fotografii jest zawsze jedna osoba i to właśnie na niej skupia się cała uwaga odbiorcy. 

Wyjątkowość sesji polega na tym, że nie ograniczają nas okoliczności, elegancki strój, ale mamy możliwość zapozować w absolutnie dowolnej kreacji i miejscu. Możemy wybrać temat sesji, czy ma być ona bardziej zmysłowa, romantyczna, a może bardziej mroczna. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ SESJĘ

Właśnie dla Ciebie przygotowałem specjalną ofertę, która przedstawia wszystkie możliwości i dodatki, które możesz wybrać, realizując swoją wymarzoną sesję zdjęciową.

STANDARD

  • Od 10 do 25 oryginalnie obrobionych zdjęć
  • Gratis! Jedną wybraną fotografię w większym formacie, w stylowej ramce!

EXTRA DO SESJI

  • Wykonanie większej liczby zdjęć (powyżej 25)
  • Wyjątkową fotoksiążkę/fotoalbum
  • Zamówienie odbitek w dowolnym formacie i ilości, które otrzymasz w stylowym drewnianym pudełeczku z grawerem i pendrivem

DODATEK VIDEO

  • Klip video długości 40 sekund z sesji
     

NIE TYLKO CYFROWE…

Zdjęcia oglądane na komputerze nigdy nie oddadzą pełni klimatu jaki panował na sesji zdjęciowej. Wielu moich klientów jeszcze przed wykonaniem sesji pyta czy jest możliwość zamówienia odbitek lub albumów. To piękne, że wracamy do tradycyjnej formy zdjęć. Jeśli wahasz się jaką decyzję podjąć… Wierz mi, jest tylko jedna słuszna odpowiedź!

„STRESUJE SIĘ”

Wiesz już jak działam. Wiesz jakie mam podejście do fotografii, ale mimo to zastanawiasz się czy „sesja indywidualna to coś dla mnie?”. Zanim odrzucisz od siebie pomysł sesji zdjęciowej, chciałbym Ci przekazać jedną ważną radę. Życie jest za krótkie by rozmyślać czy jestem właściwy(a), czy jestem wystarczająco piękny(a). Zdjęcia, które otrzymasz będą tylko dla Ciebie. Możesz je schować na pamiątkę, możesz je pokazać rodzinie, znajomym, którzy będą zaskoczeni efektami, a także możesz podarować tą sesję swojej drugiej połówce. To co z nią zrobisz zależy tylko od Ciebie, tak samo jak początkowa decyzja czy warto zdecydować się na taką sesję.

Bez względu jaka będzie to sesja, porozmawiamy, pośmiejemy się, spędzimy aktywnie czas. Zdjęcia będą się robić nawet przypadkiem, a potem będziesz sam(a) zaskoczony(a) jak minął ten czas.

Nie wahaj się!

photo

Zapytaj o termin Twojej sesji!

Napisz do mnie!